Vyhlídková plavba po rybníce Svět v Třeboni

Pokud přijedete do Třeboně, nesmíte zapomenout na vyhlídkovou jízdu po rybníce Svět. Za necelou hodinu můžete s celou rodinou nebo přáteli obeplout rybník Svět a prohlédnout si Třeboň z paluby nového parníku.Vyhlídková plavba po rybníce Svět v Třeboni

Parkník vyplouvá z přístavního mola na hrázi rybníka Svět, které najdete 100 m od centra města a 50 m od pivovaru Regent.

Loď je v provozu do dubna do konce listopadu, v tomto termínu vyplouvá denně. V každou celou hodinu, první plavba začíná v 10 hodin. Poslední plavba je v 17 hodin, v červenci a srpnu pak v 18 hodin.

Za nepříznivého počasí jako je bouřka, vítr nebo déšť loď nevyplouvá. Podrobné informace dostanete na telefonu 723 814 045.

Ceník:

  • Dospělí 100 Kč za osobu
  • Děti 50 Kč za osobu.

Na konci jízdy pak můžete pokračovat procházkou za dalšími zajímavostmi Třeboně, nebo se vrátit zěpt do penzionu U Čápa. Rádi vám poradíme, zeptejte se nás.

Plavby po rybníce Svět se swingem - 2014

Novinkou v Třeboni se stala plavba po rybníce Svět za doprovodu swingové kapely Bohemian Swing Band. Krásné romantické chvíle můžete zažít na lodi, kde pro Vás bude připraveno i občerstvení.

Termíny plaveb:

  • čtvrtky 10., 17., 24. a 31. července
  • vždy od 16.00 do 18.00 hodin

Vstupné 200,– Kč. Doporučujeme si místa rezervovat dopředu na tel. 702 089 805.

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout